Merak Ettikleriniz


Etkinliğimin fiyatı nedir ?

Teklifimizi birim fiyatı yerine etkinliğiniz için ayırdığımız zamana göre belirliyoruz.
Kişisel teklifinize hemen ulaşmak için, bir tık ötenizdeyiz: info@parmakfilm.com

Teklifimiz neler içeriyor ?

- Seyyar ParmakFilm makinesi
- 4 kişiden oluşan bir ekip
- Kişiye özel hazırlanan ParmakFilm kapağı (tasarım + baskı)
- Kullanılan tüm malzemeler (toner, kağıt, kapak)
- Çekim için birbirinden farklı aksesuarlar

ParmakFilm nasıl üretiliyor ?

Müşterilerinizi 7 saniye kadar kameraya çekip, özel bir Software ile ayrı ayrı 60 fotoğraf oluşturuyoruz. Ardından bu fotoğrafları basıp kesiyoruz ve onlara özel, kişisel bir albüm kapağı tasarlıyoruz. Sadece 90 saniye içerisinde ve müşterilerinizin gözü önünde, eğlenceli bir şekilde ParmakFilm’i hazırlıyoruz.

Kamera önünde neler oluyor ?

Müşterilerinize bol eğlenceli, kendilerini rahat hissedecekleri bir sahne ortamı hazırlıyoruz. İsteyen dans ediyor, isteyen komik aksesuarlarımızdan seçiyor, isteyen birbiriyle şakalaşıyor! Biz bu sırada; onların en çok eğlendikleri, kendileri oldukları mükemmel sahneyi yakalıyoruz.


Etkinliğinizde 1 saat içinde kaç adet ParmakFilm üretilir ?

Ortalama 30-40 adet, ancak bu rakam müşterilerin girişkenliği, kamera çekim sayısı ve müşterilerin kaç adet ParmakFilm istediğine bağlı olarak değişebilir.

Grup olarak gelindiğinde her üye bir adet baskı alabiliyor mu ?

Siz nasıl isterseniz! Bir grup için 4 adet ürettiğimizde, bir sonraki müşteri 6 dakika beklemek zorunda kalır. Bu durumda konuklar eğlencenin tadını çıkaracağına sırada beklemek zorunda kalacaklardır.Ancak bu gibi durumlar için çok iyi bir çözümümüz var! Aynı grup için 1-2 adet ParmakFilm oluşturduktan sonra sıradaki konuğa hizmet veriyoruz. Datalar bizde kayıtlı olduğundan, yoğunluk azaldığı an, geriye kalan grup üyelerine birer adet baskı daha hazırlıyoruz.

Kamera önüne kaç kişi geçebilir ?

7 saniye içinde kaç kişi sığabileceğine siz karar verin, şimdiye kadarki rekor tam 12 kişi!

ParmakFilm kapaklarını kim tasarlıyor ?

Brief ve kişisel isteklerinize yönelik konseptinize ve etkinliğinize uygun şekilde biz tasarlayabiliriz. Bize logo, fotoğraf, amblem, görsel gibi malzemelerinizi vermeniz yeterli.
Eğer kendiniz hazırlamak isterseniz hazırlama ve baskı koşullarıyla ilgili bir belgeyle size nasıl hazırlamanız gerektiğiyle ilgili bilgi veriyoruz.
Teklifimizin içerisine tabii ki kişisel kapak tasarımı dahil.

ParmakFilm hangi etkinlikler için uygundur?

Fuar, Festival, Bayi toplantıları, Düğün, Bar, Restoran, Ödül töreni, Çocuk bayramı, Ürün tanıtımı, Gala, Balo, Yılbaşı, Konser, Satış, Promosyon, Mezuniyet töreni, Toplantı, Motivasyon toplantısı, Açılış, Party, Şenlik, Sergi, Jübile, Vakıf etkinlikleri, Kongre, Doğumgünü, Spor etkinlikleri, Davet, Sokak partisi

ParmakFilm’in nelere ihtiyacı var ?

İhtiyacımız olan sadece, makine başına 3,50 x 3,50 x 2,50 metrelik bir alan ve 220V/16A’lik elektrik!

ParmakFilm hangi şehirlerde aktiftir ?

Türkiye’nin her yerindeyiz! Her yerde ParmakFilm uygulaması yapıyoruz.